Niedziela 1 października CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE (12:00-16:00) - 3 października (Dzień Jedności Niemiec) SHOWROOM OTWARTE

Volkswagena T3 Caravelle GL

€59,950
19 686 oryginalnych km

✔ Kupuj bezpiecznie online ✔ Dostawa na cały świat pod Twoje drzwi ✔ TERAZ bezpłatne przechowywanie i zapłać później
  • Zobacz wszystkie zdjęcia
  • 360 na zewnątrz
  • Wnętrze 360
  • Prezentacja wideo

Volkswagen T3 Caravelle GL | 19,686 1984 km | Unikalne znalezisko | Szyberdach | XNUMX

Highlights:

- Wyjątkowo niski oryginalny stan licznika 19,686 XNUMX km
- Bardzo rzadki oryginalny dach przesuwny
- Bardzo luksusowa wersja
- 5-biegowa skrzynia biegów
- Chromowane zderzaki

Volkswagen T3 Caravelle GL z wyjątkową historią na sprzedaż
Od czasu do czasu spotykamy klasyka z bardzo wyjątkową historią i tak jest z pewnością w przypadku tego Volkswagena T3 Caravelle. Ten T3 został dostarczony jako nowy w 1984 roku w słonecznych Włoszech i był tam używany przez hotel do zabierania gości na plażę. Po wielu latach służby Caravelle został odłożony, po czym został kupiony przez kolekcjonera. Ten Volkswagen T3 ma wyjątkowo niski oryginalny stan licznika 19,686 XNUMX km i jest zarówno pod względem optycznym, jak i technicznym w idealnym stanie, ponieważ pochodził wówczas z salonu dealera. Wszystkie oryginalne detale fabryczne tego autobusu są nadal obecne. Oryginalne wnętrze zachowało się również w idealnym stanie. Ten klasyk to kapsuła czasu rzeczywistego i marzenie niejednego kolekcjonera Volkswagena.

Sprzedam Volkswagen T3 Caravelle GL z rozsuwanym dachem
Oprócz wyjątkowej historii tego VW T3 Caravelle, jest to również piękny widok. Klasyk, który oferujemy tutaj do sprzedaży to najbardziej luksusowa wersja serii T3. Ten autobus ma oryginalną pierwszą warstwę lakieru w pięknej dwukolorowej kolorystyce, chromowane zderzaki, chromowane kołpaki i przesuwane okna dookoła. Tym, co wyróżnia tę Caravelle od innych T3, jest rzadko spotykany dach przesuwny. Dzięki temu możesz cieszyć się słońcem podczas zwiedzania. Szukasz oryginalnego autobusu Volkswagen T3 z wyjątkową historią? To jest klasyczny samochód dla Ciebie!

Chcesz kupić Volkswagena T3 Caravelle GL?
Szukasz Volkswagena T1984 Caravelle z 3 roku? Następnie zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: v6817
  • Robić: Volkswagen
  • Model: T3
  • Rok: 1984
ZADZWOŃ DO NAS   +31 416 751 393
Ernst van Kempen  
Lars van Dongen  
 
Wincentego Praaga  
 

* Wymagane pola

Szukam Volkswagen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Volkswagen!

Czy masz Volkswagena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt