Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Kamper Volkswagena T1 z zegarem słonecznym


Szukam Volkswagen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Volkswagen!

Czy masz Volkswagena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Volkswagen T1 Sundial Camper | Odrestaurowany | 1966

Highlights:

- Oryginalna wersja zegara słonecznego
- Odrestaurowany w przeszłości
- Silnik 1600cc 4-cylinder
- Tylko 4 właścicieli
- Technika dobrze utrzymana

Do sprzedania Volkswagen T1 Sundial Camper
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Volkswagen T1 Sundial Camper z 1966 roku. Jest to oryginalna wersja Sundial, która została przerobiona na kampera w Stanach Zjednoczonych. Poprzedni właściciel tego klasyka zawsze dobrze serwisował T1 iw 2019 roku były różne czynności techniczne takie jak remont silnika i remont sterówki. Zamontowano również hamulce tarczowe z przodu. Zegar słoneczny T1 został w przeszłości odrestaurowany i jest w dobrym stanie optycznym i technicznym. Volkswagen jest napędzany 1600-cylindrowym silnikiem o pojemności 4 cmXNUMX.

Do sprzedania Volkswagen T1 Camper
Oferowany przez nas Volkswagen T1 Camper to oryginalna wersja Sundial z w pełni sprawnym wyposażeniem kempingowym. Każdy centymetr kwadratowy został przemyślany i zaaranżowany jak najbardziej praktycznie. Zegar słoneczny charakteryzuje się ozdobnymi zderzakami, oknami safari, wysuwanymi szybami bocznymi, bagażnikiem dachowym, różnymi siedzeniami, rozkładanym łóżkiem, składanym stołem, lodówką, zlewem i różnymi schowkami. Jest wykończony piękną miętową zieloną farbą z białymi detalami i ma szarą tapicerkę ze sztucznej skóry.

Chcesz kupić Volkswagena T1 Sundial Camper?
Szukasz Volkswagena T1966 Sundial Camper z 1 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: v1664
  • Robić: Volkswagen
  • Model: T1
  • Rok: 1966