Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Jaguar Replika SS 100

€39,950

✔ Kupuj bezpiecznie online ✔ Dostawa na cały świat pod Twoje drzwi ✔ TERAZ bezpłatne przechowywanie i zapłać później
  • Zobacz wszystkie zdjęcia
  • 360 na zewnątrz
  • Wnętrze 360
  • Prezentacja wideo

Jaguar Replika SS 100 | Stan bardzo dobry | 1973

Highlights:

- Bardzo rzadkie
- Replika oparta na Jaguar SS 100
- Historia konserwacji jest znana
- Kitcar oparty na Volkswagenie Beetle
- Obecny oryginalny rysunek konstrukcyjny i instrukcja obsługi

Jaguar Replika SS 100 na sprzedaż
Szukasz wyjątkowego i ekskluzywnego klasycznego samochodu? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! Oferujemy do sprzedaży ten piękny i bardzo rzadki Jaguar Replika SS 100. ten Jaguar SS 100 to bardzo popularny klasyk i według niektórych najpiękniejszy przedwojenny samochód sportowy, jaki kiedykolwiek powstał. Tak piękna jak Jaguar SS 100 jest, niewiele zostało. Jeśli w ogóle możesz go znaleźć, dla większości ludzi jest to często nieopłacalne. Model jest tak ekskluzywny, że ludzie zaczęli szukać innych sposobów na cieszenie się tym brytyjskim klasycznym samochodem. Odpowiedź na to: replika kitcar!

Firma Antique & Classic Automotive Inc. z Nowego Jorku odpowiedziała na to, budując różne popularne samochody typu kitcar w latach 70-tych i 80-tych. Ich najlepszym produktem był Jaguar Replika SS 100, która jest w ofercie. Pomimo ostrej konkurencji ze strony różnych producentów samochodów kitcar, Antique & Classic Automotive Inc. przez cały czas utrzymywał się na szczycie rynku kitcarów lat 30-tych. Tylko ograniczona liczba Jaguar Repliki SS 100 zostały zbudowane przez tę firmę i znalezienie dobrej staje się coraz trudniejsze.

Jaguar Sprzedam replikę SS 100 w bardzo dobrym stanie
Połączenia Jaguar Replika SS 100, którą oferujemy tutaj do sprzedaży jest w bardzo dobrym stanie. Imponujący chrom wygląda fantastycznie na British Racing Green. Brązowe wnętrze i drewniana kierownica całkowicie go wykańczają i nadają mu stylowy wygląd. Ta replika Jaguar SS 100 pochodzi od prawdziwego entuzjasty, który zawsze dobrze dbał o klasyczny samochód. Pełna historia konserwacji jest znana i ewidencjonowana na fakturach. Nawet oryginalny rysunek budowlany i oryginalna instrukcja budowy są nadal obecne w tym wyjątkowym wyglądzie.

Chcesz kupić Jaguar Replika SS 100?
Szukasz Jaguar Replika SS 100? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet nagrają dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: v8006
  • Robić: Jaguar
  • Model: SS 100
  • Rok: 1973
ZADZWOŃ DO NAS   +31 416 751 393
Ernst van Kempen  
Lars van Dongen  
 
Wincentego Praaga  
 

* Wymagane pola

Szukam Jaguar?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Jaguar!

Czy masz Jaguar i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.

Kontakt