Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Replika Jaguara SS 100

€ 49,950

✔ Kupuj bezpiecznie online ✔ Dostawa na cały świat pod Twoje drzwi ✔ TERAZ bezpłatne przechowywanie i zapłać później
Sprzedam replikę Jaguara SS 100
  • Zobacz wszystkie zdjęcia
  • 360 na zewnątrz
  • Wnętrze 360
  • Prezentacja wideo

Replika Jaguar SS 100 | Stan bardzo dobry | 1973

Highlights:

- Bardzo rzadkie
- Replika oparta na modelu Jaguar SS 100
- Historia konserwacji jest znana
- Kitcar oparty na Volkswagenie Beetle
- Obecny oryginalny rysunek konstrukcyjny i instrukcja obsługi

Sprzedam replikę Jaguara SS 100
Szukasz wyjątkowego i ekskluzywnego klasycznego samochodu? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! Oferujemy do sprzedaży tę piękną i bardzo rzadką replikę Jaguara SS 100. Jaguar SS 100 to bardzo popularny klasyk i według niektórych najpiękniejszych przedwojennych samochodów sportowych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Tak piękny jak Jaguar SS 100, niewiele zostało. Jeśli w ogóle możesz go znaleźć, dla większości ludzi jest to często niedostępne. Model jest tak ekskluzywny, że ludzie zaczęli szukać innych sposobów, aby cieszyć się tym brytyjskim klasycznym samochodem. Odpowiedź na to: kitcar z repliką!

Firma Antique & Classic Automotive Inc. z Nowego Jorku odpowiedziała na to, budując różne popularne kitcary w latach 70-tych i 80-tych. Ich topowym produktem była replika Jaguara SS 100, która jest w ofercie. Pomimo zaciekłej konkurencji ze strony różnych producentów kitcarów, Antique & Classic Automotive Inc. przez cały ten czas znajdowało się na szczycie rynku kitcarów lat 30. Firma ta zbudowała tylko ograniczoną liczbę replik Jaguara SS 100 i znalezienie dobrej jest coraz trudniejsze.

Sprzedam replikę Jaguara SS 100 w bardzo dobrym stanie
Replika Jaguara SS 100, którą oferujemy do sprzedaży jest w bardzo dobrym stanie. Imponujący chrom wygląda fantastycznie na British Racing Green. Brązowe wnętrze i drewniana kierownica całkowicie ją wykańczają i nadają jej stylowego wyglądu. Ta replika Jaguara SS 100 pochodzi od prawdziwego entuzjasty, który zawsze dobrze utrzymywał klasyczny samochód. Pełna historia konserwacji jest znana i zapisywana na fakturach. Nawet oryginalny rysunek konstrukcyjny i oryginalna instrukcja budowy są nadal obecne w tym wyjątkowym wyglądzie.

Chcesz kupić replikę Jaguara SS 100?
Szukasz repliki Jaguara SS 100? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasz personel sprzedaży z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, a nawet nakręci dla Ciebie osobisty film wideo.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: v8006
  • Robić: Jaguar
  • Model: SS 100
  • Rok: 1973
ZADZWOŃ DO NAS   +31 416 751 393
Ernst van Kempen  
Lars van Dongen  
 
Vincent Praag  
   

* Wymagane pola

Szukam Jaguar?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Jaguar!

Czy masz Jaguara i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt