Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Volkswagen Beetle Kabriolet


Szukam Volkswagen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Volkswagen!

Czy masz Volkswagena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Volkswagen Beetle Cabrio | Przywrócone | Stan dobry | 1973

Highlights:

- Odrestaurowany
- 1600 cylindry o pojemności 4 cmXNUMX
- Ładny chrom
- Białe ściany
- Czarny miękki top

Odrestaurowany kabriolet Volkswagen Beetle na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży pięknego Volkswagena Beetle Cabriolet z 1973 roku. Ten garbus został odrestaurowany w przeszłości i jest w dobrym stanie zarówno optycznym, jak i technicznym. Jest napędzany 1600-cylindrowym silnikiem o pojemności 4 cmXNUMX, który w połączeniu z pięknym dźwiękiem Garbusa zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy. Czy już widzisz siebie podróżującego tym klasycznym Volkswagenem?

Sprzedaż Volkswagen Beetle Cabriolet
Tym, co wyróżnia tego Volkswagena Beetle Cabriolet spośród innych, jest jego wspaniała kolorystyka. Jest wykończony w jasnożółtym kolorze, który całkowicie pasuje do klasyki z lat 1970. Chrom Beetle jest w bardzo dobrym stanie i ma również zestaw białych ścian, które uzupełniają ogólny obraz. Wnętrze jest zadbane i wyposażone w czarną tapicerkę. Krótko mówiąc, cudownie prowadzący się Volkswagen Beetle Cabriolet w ładnej kolorystyce, który jest całkowicie gotowy dla nowego właściciela.

Chcesz kupić Volkswagena Beetle Cabriolet z 1973 roku?
Szukasz Volkswagena Beetle Cabriolet z 1973 roku? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: v1441
  • Robić: Volkswagen
  • Model: Chrząszcz
  • Rok: 1973