Niedziela 3 marca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 10:00 do 14:00

Triumph Salon Dolomitów Sześć

Zobacz nasz aktualny Triumph stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam Triumph?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Triumph!

Czy masz Triumph i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.

Kontakt

Triumph Dolomit Six Saloon | Gruntownie odrestaurowany | Bardzo rzadki | 1937

Highlights:

- Ekstensywnie odrestaurowany
- Przemalowany w 2018 r.
- Maska z żaluzjami z boku
- Chromowana kratka wodospadu
- Szyberdach
- Silnik 1991cc 6-cylinder
- Specjalny silnik z 3 gaźnikami SU

Całkowicie odnowiony Triumph Dolomit Six Saloon na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży ten piękny i bardzo rzadki Triumph Dolomite Six Saloon z 1937 roku Triumph został gruntownie odrestaurowany w latach 1997-2014 i przemalowany w 2018 roku, aby przywrócić renowację jeszcze wyższy poziom. ten Triumph Dolomite Six Saloon pochodzi od prawdziwego entuzjasty, który trzymał pełny folder z historią i różnymi fotorelacjami. Ten klasyk był opisywany w różnych magazynach, co pokazuje, jak wyjątkowy jest. Znalezienie Triumph Dolomit z lat 1930. jest już wyjątkowy, nie mówiąc już o stanie, w jakim jest ten klasyk Triumph Dolomite Six Saloon jest napędzany specjalnym 1991-cylindrowym silnikiem o pojemności 6 cm3 z 4 gaźnikami SU i XNUMX-biegową zsynchronizowaną skrzynią biegów.

Bardzo rzadkie Triumph Dolomit Six Saloon na sprzedaż
Jak widać na zdjęciach, jest to wyjątkowy klasyczny samochód. ten Triumph Dolomite Six Saloon, który oferujemy tutaj do sprzedaży, jest jednym z luwrem z boku maski. Kolejną piękną cechą klasyka jest imponująca chromowana kratka Waterfall, która bardzo ładnie łączy się z ogromnymi reflektorami i klaksonami. Ten Triumph posiada również oryginalny rozsuwany dach, który również działa prawidłowo. Połączenie szarej farby i czerwonego wnętrza sprawia, że ​​przyciąga wzrok. Krótko mówiąc, bardzo rzadki i piękny Triumph Dolomite Six Saloon, który jest całkowicie gotowy na przyjęcie nowego właściciela.

Chcesz kupić 1937 Triumph Dolomit Six Saloon?
Szukasz misternie odrestaurowanego 1937 Triumph Dolomit Six Saloon? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: t1200
  • Robić: Triumph
  • Model: dolomit
  • Rok: 1937