Niedziela 3 lipca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OPEN od 12:00 do 16:00 - lipiec i sierpień OPEN jak zwykle

Triumph Spitfire 1500


Szukam Triumph?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Triumph!

Czy masz Triumph i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.

Kontakt

Triumph Spitfire 1500 | Nadbieg | Historia znana | Samochód europejski | 1980

Highlights:

- Overdrive
- Dostępna historia konserwacji
- Oryginalny europejski samochód
- Remont silnika + skrzyni biegów
-Twardy top + miękki top prezent

europejski Triumph Sprzedam Spitfire 1500
Oferujemy do sprzedaży ten piękny 1980 Triumph Spitfire 1500. To europejski Spitfire, który został dostarczony jako nowy w Holandii. Ten klasyk pochodzi od prawdziwego entuzjasty, który zawsze bardzo dobrze dbał o samochód. Jest dużo historii, a konserwacja jest rejestrowana na fakturach. Ten Spitfire 1500 jest technicznie całkowicie nowoczesny, a w 2017 roku zarówno silnik, jak i skrzynia biegów zostały poddane przeglądowi. Spitfire posiada również popularny overdrive, który zapewnia fantastyczne wrażenia z jazdy. Krótko mówiąc, piękny brytyjski klasyczny samochód, który jest całkowicie gotowy do drogi.

Triumph Sprzedam Spitfire 1500
Co to ustawia Triumph Spitfire 1500 poza resztą ma uderzającą niebieską farbę. Niebieska farba wyskakuje i idealnie pasuje do sportowego wyglądu tego klasyka. Wnętrze jest zadbane i wyposażone w luksusowe fotele z motywem Houndstooth, który całkowicie wpisuje się w jego angielskie korzenie. Ten Spitfire ma również twardy i miękki dach, dzięki czemu możesz jeździć nawet przy wątpliwej pogodzie. Na zakończenie wybrano drewnianą deskę rozdzielczą. Czy już widzisz siebie w trasie w tym Spitfire 1500?

Bo kupić Triumph Spitfire 1500?
Szukasz 1980 Triumph Spitfire 1500? Następnie zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: t4595
  • Robić: Triumph
  • Model: Choleryk
  • Rok: 1980
  • wewn. nr: Nie