Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Porsche Targa 993


Szukam Porsche?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Porsche!

Czy masz Porsche i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Porsche 993 Targa | Europejski samochód | Historia znana | 110,652 1996 KM | XNUMX

Highlights:

- Bardzo dobry stan
- Europejski samochód
- Historia konserwacji znana
- gwarantowane 110,652 XNUMX km
- Zaimplementowano pełne opcje

Do sprzedania europejskie Porsche 993 Targa
Oferujemy do sprzedaży to piękne Porsche 993 Targa w specjalnej kolorystyce. Jest to oryginalna wersja europejska, która została dostarczona jako nowa w Niemczech. Porsche zawsze było bardzo dobrze utrzymane, a historia konserwacji jest udokumentowana na fakturach i oryginalnej książeczce serwisowej. Samochód przeszedł duży serwis w sierpniu 2023, na który dostępna jest faktura. Napędza go 3.6-cylindrowy silnik o pojemności 6 litra, połączony z automatyczną skrzynią biegów. Dzięki wyraźnie niskiemu przebiegowi wynoszącemu 110,652 993 km możesz cieszyć się tym pięknym Porsche XNUMX Targa przez wiele lat.

Do sprzedania Porsche 993 Targa w kolorze tureckiej zieleni
Jak widać na zdjęciach, nie jest to standardowe Porsche 993. To Porsche jest wykończone w oryginalnym fabrycznym kolorze Turkish Green. Specjalny lakier metaliczny, którego niełatwo znaleźć w Porsche i który nadaje samochodowi charakterystyczny charakter. Oryginalne i rzadkie felgi Targa całkowicie pasują do wyglądu samochodu i dopełniają całości. Wnętrze 993 również nie jest standardowe. Porsche jest wyposażone w ciemnozielone, luksusowe wnętrze „Raff” z zadziorami z drewna orzechowego. Porsche posiada pełne wyposażenie opcjonalne, m.in. automatyczną klimatyzację, system HiFi, tempomat, elektrycznie sterowane szyby i siedzenia oraz ogrzewanie siedzeń. W skrócie: bardzo kompletne Porsche 993 Targa w unikalnej kolorystyce, które jest całkowicie gotowe dla nowego właściciela.

Chcesz kupić Porsche 993 Targa?
Szukasz Porsche 993 Targa z 1996 roku? Prosimy o pozostawienie swoich danych poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub bezpośrednio pod numerem +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o zakupach.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: p1383
  • Robić: Porsche
  • Model: 911
  • Rok: 1996