30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Porsche 911 Carrera Coupé


Szukam Porsche?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Porsche!

Czy masz Porsche i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Porsche 911 Carrera Coupé | Historia znana | Szyberdach | 2005

Highlights:

- Historia konserwacji znana
- Oryginalne broszury obecne i ukończone
- Dostarczono nowy w Holandii
- gwarantowane 141,041 XNUMX km
- Szyberdach
- 3824-cylindrowy silnik o pojemności 6 cm355 i mocy XNUMX KM
- Automatyczna skrzynia biegów Tiptronic

Sprzedam europejskie Porsche 911 Carrera S Coupe
Oferujemy do sprzedaży to piękne Porsche 911 Carrera S Coupe z 2005 roku. Jest to oryginalne 911 dostarczone w Europie, które zostało dostarczone jako nowe w Holandii. Obecne są oryginalne książeczki Porsche, a konserwacja została starannie odnotowana w książeczce serwisowej. Dzięki temu odczyt licznika kilometrów 141,041 3824 km jest w pełni gwarantowany. Jest napędzany 6-cylindrowym silnikiem o pojemności XNUMX cmXNUMX z automatyczną skrzynią biegów Tiptronic, która zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.

Porsche 911 Carrera S Coupe na sprzedaż w ER Classics
Jak widać na zdjęciach, to Porsche 911 Carrera S Coupe jest w bardzo dobrym stanie. Ma piękną czarną farbę, która całkowicie pasuje do tego niemieckiego samochodu sportowego i bardzo ładnie łączy się z oryginalnymi felgami aluminiowymi. Opcjonalnie to Porsche jest również wyposażone w elektryczny dach przesuwny, dzięki czemu możesz cieszyć się świeżym powietrzem podczas zwiedzania. Wnętrze jest bardzo zadbane i ma czarną skórzaną tapicerkę i cały luksus, do którego przywykłeś od Porsche. Krótko mówiąc, bardzo w pełni wyposażone Porsche 911 Carrera S Coupe, które jest całkowicie gotowe na przyjęcie nowego właściciela.

Chcesz kupić Porsche 2005 Carrera S z 911 roku?
Szukasz Porsche 2005 Carrera S z 911 roku? Następnie zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: p1416
  • Robić: Porsche
  • Model: 911
  • Rok: 2005