Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

MINI 1000 Van

Zobacz nasz aktualny MINI stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam MINI?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje MINI!

Czy masz MINI i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

MINI 1000 Van | Odrestaurowany | 2 Właściciele | 1980

Highlights:

- Odrestaurowany
- Pochodzi od drugiego właściciela
- 32 lat jeden właściciel
- Dostarczono nowy w Holandii
- Silnik 998cc 4-cylinder

Do sprzedania odrestaurowany samochód dostawczy MINI 1000
Oferujemy do sprzedaży ten piękny MINI 1000 Van z 1980 roku. Ten klasyk pochodzi z małej kolekcji MINI, a poprzedni właściciel posiadał samochód przez co najmniej 32 lata. Kupił je od pierwszego właściciela, co oznacza, że ​​to MINI miało tylko 2 właścicieli. MINI zostało dostarczone jako nowe w Holandii i odrestaurowane w przeszłości. Jest napędzany 998-cylindrowym silnikiem o pojemności 4 cmXNUMX współpracującym z manualną skrzynią biegów.

Do sprzedania różowy van MINI 1000
Oparty na oryginalnym MINI, MINI 1000 Van został wprowadzony w 1980 roku jako praktyczny i niedrogi van. Konstrukcja MINI 1000 Van była kompaktowa i funkcjonalna, z prostym i praktycznym układem przestrzeni ładunkowej. Wnętrze było proste, ale wydajne, z tylko dwoma siedzeniami z przodu i dużą przestrzenią ładunkową z tyłu. Oferowane przez nas na sprzedaż MINI ma piękny różowy lakier, który nadaje temu już wyjątkowemu klasykowi współczesny charakter. Wnętrze jest zadbane i wyposażone w czarną tapicerkę ze sztucznej skóry oraz wyłożoną drewnem przestrzeń ładunkową.

Chcesz kupić MINI 1000 Van?
Szukasz MINI 1980 Van z 1000 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: m1437
  • Robić: MINI
  • Model: 1000
  • Rok: 1980