30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Maserati Quattroporte

Zobacz nasz aktualny Maserati stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam Maserati?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Maserati!

Czy masz Maserati i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Maserati Quattroporte | Znana historia | Ręczna skrzynia biegów | V8 | 1985

Highlights:

- Historia konserwacji znana
- gwarantowane 71,012 XNUMX km
- Ręczna skrzynia biegów 5
- 4.9 litra, silnik V8
- Klimatyzacja

Do sprzedania Maserati Quattroporte z historią serwisową
Oferujemy do sprzedaży piękne Maserati Quattroporte z 1985 roku. Maserati pochodzi z prywatnej kolekcji miłośnika włoskiej klasyki, który wymienił ten samochód na inny klasyk. Maserati spędziło większość swojego życia w rodzimych Włoszech, gdzie samochód był zawsze dobrze utrzymany. Historia konserwacji została zachowana, dzięki czemu gwarantowany jest przebieg 71,012 4.9 km. Napędza go 8-litrowy silnik V5 połączony z XNUMX-biegową manualną skrzynią biegów. Mocny silnik w połączeniu z manualną skrzynią biegów zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.

Do sprzedania Maserati Quattroporte z 1985 roku z manualną skrzynią biegów
Maserati Quattroporte, które oferujemy tutaj na sprzedaż, jest naprawdę wspaniałe do zobaczenia. Ma piękny metaliczny lakier w kolorze antracytu, który bardzo ładnie komponuje się z felgami aluminiowymi i chromowanymi listwami ozdobnymi. Ciemnobrązowe skórzane wnętrze bardzo ładnie kontrastuje z szarą farbą i ma tu i ówdzie drobne ślady zużycia. Deska rozdzielcza jest wyłożona drewnem, a Maserati ma drewnianą kierownicę. To Maserati Quattroporte jest również wyposażone w szereg popularnych opcji, takich jak elektrycznie regulowane siedzenia i szyby, klimatyzację i centralny zamek. Krótko mówiąc, bardzo w pełni wyposażone Maserati Quattroporte, które jest całkowicie gotowe dla nowego właściciela.

Chcesz kupić Maserati Quattroporte z 1985 roku?
Szukasz Maserati Quattroporte z 1985 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: m5202
  • Robić: Maserati
  • Model: Nie
  • Rok: 1985