Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Jaguar XK140

Zobacz nasz aktualny Jaguar stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam Jaguar?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Jaguar!

Czy masz Jaguar i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.

Kontakt

Jaguar XK140 Coupé | Gruntownie odrestaurowany | Dopasowane liczby | 1956

Highlights:

- Ekstensywnie odrestaurowany
- Dostępny obszerny fotoreportaż z renowacji
- Historia konserwacji znana
- Pasujące liczby 3.4-litrowy, 6-cylindrowy silnik
- Ręczna skrzynia biegów 5

Całkowicie odnowiony Jaguar Sprzedam XK140 Coupe
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Jaguar XK140 Coupe z 1956 roku Jaguar został gruntownie odrestaurowany w latach 2013 - 2016 i obecnie jest w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Dostępna jest obszerna fotorelacja z renowacji, a także pełna teczka z fakturami za przeprowadzone prace konserwacyjne/renowacyjne. Jest napędzany 3.4-cylindrowym silnikiem Matching Numbers o pojemności 6 litra. Dużym plusem jest to, że jest wyposażony w 5-biegową skrzynię biegów, która zapewnia wspaniałe wrażenia z jazdy. XK140 jest również wyposażony w przednie hamulce tarczowe i elektryczny zapłon. Obecna jest również oryginalna skrzynia biegów o zgodnych numerach (nieodrestaurowana).

Jaguar Do sprzedania XK140 Coupe w kolorze British Racing Green
Połączenia Jaguar XK140 Coupe, które oferujemy tutaj na sprzedaż, jest naprawdę świetne do zobaczenia. Wykonany jest w pięknym kolorze British Racing Green. Kolor, który idealnie komponuje się z brytyjskim klasykiem i sprawia, że ​​chromowane i chromowane druciane felgi robią wrażenie. Brązowe skórzane wnętrze pięknie łączy się z zieloną farbą i jest w bardzo dobrym stanie. Drewniana deska rozdzielcza i drewniane wykończenia dopełniają całości.

Bo kupić Jaguar XK140 coupe?
Szukasz 1956 Jaguar XK140 Coupé? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: j5817
  • Robić: Jaguar
  • Model: XK140
  • Rok: 1956