Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Jaguar XJ40 Daimlera


Szukam Jaguar?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Jaguar!

Czy masz Jaguar i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.

Kontakt

Jaguar XJ40 Daimlera | Historia znana | 90,610 1990 km | XNUMX

Highlights:

- Historia konserwacji znana
- Dostarczono nowy w Holandii
- 3 poprzednich właścicieli
- gwarantowane 90,610 XNUMX km
- 4.0-litrowy, 6-cylindrowy silnik
- Automatyczna skrzynia biegów

Jaguar Sprzedam XJ40 Daimler z historią serwisową
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Jaguar XJ40 Daimler z 1990 r. Ten XJ40 został dostarczony jako nowy w Holandii i miał tylko 3 właścicieli. Poprzedni właściciel jest znanym klientem E&R Classics i sprzedał nam już kilka sztuk Jaguars. Jaguar był zawsze bardzo dobrze utrzymany, dlatego też historia konserwacji jest odnotowana na fakturach i w książeczce konserwacyjnej. Wszystkie oryginalne instrukcje obsługi zostały również starannie zachowane. Niski przebieg wynoszący 90,610 4.0 km jest w pełni gwarantowany. Napędza go 6-cylindrowy silnik o pojemności XNUMX litra, współpracujący z automatyczną skrzynią biegów.

Jaguar Do sprzedania XJ40 Daimler w kolorze Solent Blue
Połączenia Jaguar XJ40, który oferujemy na sprzedaż, jest naprawdę świetny do zobaczenia. Wykończony jest w pięknym fabrycznym kolorze Solent Blue, który bardzo ładnie komponuje się z chromem. Skórzane wnętrze jest w kolorze Savile Grey, który bardzo ładnie kontrastuje z ciemnoniebieskim lakierem. Ten Jaguar XJ40 Daimler jest również wyposażony w szereg popularnych opcji, w tym przesuwany dach, klimatyzację, elektrycznie sterowane szyby i podgrzewane siedzenia. Krótko mówiąc, bardzo kompletny Daimler XJ40 w pięknej kolorystyce, który jest całkowicie gotowy dla nowego właściciela.

Bo kupić Jaguar Daimler XJ40?
Szukasz 1990 Jaguar Daimler XJ40? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub bezpośrednio zadzwoń pod numer +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: j7323
  • Robić: Jaguar
  • Model: XJ40
  • Rok: 1990