30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Jaguar MK2


Szukam Jaguar?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Jaguar!

Czy masz Jaguar i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.

Kontakt

Jaguar MK2 | Znana historia konserwacji | Nadbieg | 1968

Highlights:

- Historia konserwacji znana
- Overdrive
- 3.4 l, 6-cylindrowy silnik
- Lakier Carmen Red
- Wspomaganie kierownicy

Jaguar MK2 z historią konserwacji na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Jaguar MK2 z 1968 roku. Ten MK2 pochodzi od entuzjasty, który zawsze dobrze konserwował klasyczny samochód. Posiada pełną teczkę z fakturami za wykonaną konserwację. The Jaguar napędzany jest 3.4-cylindrowym silnikiem o pojemności 6 l, połączonym z manualną skrzynią biegów z nadbiegiem. MK2 jest również wyposażony w hamulce tarczowe dookoła i wspomaganie kierownicy, które zapewnia wspaniałe wrażenia z jazdy.

Jaguar Do sprzedania MK2 w kolorze czerwonym Carmen
A Jaguar MK2 już sam w sobie jest pięknym wyglądem, ale kolorystyka klasyka, którą tutaj oferujemy na sprzedaż sprawia, że ​​przyciąga wzrok. The Jaguar został w przeszłości przemalowany na oryginalny kolor Carmen Red, z którym MK2 opuścił fabrykę w latach 1960. Ta czerwona farba wygląda pięknie na samochodzie i bardzo ładnie łączy się z chromowanymi drucianymi kołami i akcesoriami. Jasnobrązowe skórzane wnętrze jest zadbane i wyposażone w dobrze znane drewniane wykończenie oraz drewnianą deskę rozdzielczą. The Jaguar MK2 jest również wyposażony w radio z epoki i drewnianą sportową kierownicę.

Bo kupić Jaguar MK2?
Szukasz 1968 Jaguar MK2? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: j0788
  • Robić: Jaguar
  • Model: MKII
  • Rok: 1967