27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Jaguar MKII


Szukam Jaguar?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Jaguar!

Czy masz Jaguar i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.

Kontakt

Jaguar MK2 | Remontowany silnik | Dach przesuwny | 1962

Highlights:

- Remont silnika w 2020
- Przesuwany dach
- Europejski samochód
- Litrowy silnik 3.4 o pojemności X litrów
- Automatyczna skrzynia biegów

Jaguar Sprzedam MK2 z remontowanym silnikiem
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Jaguar MK2 z 1962 roku. Jest to samochód europejski, który został dostarczony jako nowy w Holandii. Dużym plusem MK2 jest to, że w 2020 roku przeprowadzono remont silnika. Posiadam fakturę za remont. Ten Jaguar napędzany jest 3.4-cylindrowym silnikiem o pojemności 6 litra, połączonym z automatyczną skrzynią biegów. MK2 ma elektryczny zapłon, wspomaganie kierownicy i hamulce tarczowe, które zapewniają dodatkowy komfort jazdy.

Jaguar Sprzedam MK2 z rozsuwanym dachem
Połączenia Jaguar Oferowany przez nas na sprzedaż MK2 posiada bardzo stylową kolorystykę. Lakier jest w pięknym kolorze Gunmetal Grey. Ciemnoszary metaliczny lakier, który bardzo ładnie komponuje się z chromowanymi kołami i akcesoriami. Ciemnoniebieskie wnętrze jest w dobrym stanie, a tapicerka tu i tam ma pewne oznaki starzenia. Drewniana deska rozdzielcza i drewniane wykończenia są w dobrym stanie. Tym, co wyróżnia MK2 na tle innych, jest oczywiście oryginalny dach przesuwny. Dzięki temu podczas zwiedzania będziesz mógł cieszyć się świeżym powietrzem.

Chcesz kupić Jaguar MK2?
Szukasz Jaguar MK2 z 1962? Prosimy o pozostawienie swoich danych poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub bezpośrednio pod numerem +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o zakupach.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: j7992
  • Robić: Jaguar
  • Model: MKII
  • Rok: 1962