Jaguar Kabriolet serii 1 typu E
✔ Kupuj bezpiecznie online ✔ Dostawa na cały świat pod Twoje drzwi ✔ TERAZ bezpłatne przechowywanie i zapłać później
Jaguar Kabriolet serii E 1 | Stan Concours | Przywrócono rozcięcie | 1967
Highlights:
- Stan betonu
- Dostępny jest fotoreportaż z renowacji
- Pasujące liczby 4.2-litrowy, 6-cylindrowy silnik
- Opalizująca farba Golden Sand
- Wnętrze z brązowej skóry
Jaguar E-Type Series 1 Cabriolet w stanie concours na sprzedaż
Połączenia Jaguar Kabriolet E-Type Series 1, który oferujemy na sprzedaż, jest jednym z najlepszych dostępnych obecnie na rynku. Kilka lat temu ten E-Type Series 1 został zdemontowany i odrestaurowany w naszym własnym warsztacie restauracyjnym. Renowacja stoi na najwyższym poziomie, a efekt końcowy jest zdumiewający. Zarówno pod względem technicznym, jak i optycznym kabriolet typu E jest w absolutnym stanie konkurującym. The Jaguar napędzany jest 4235-cylindrowym silnikiem o pojemności 6 cm4 z XNUMX-biegową manualną skrzynią biegów.
Renowację udokumentowano w obszernym raporcie fotograficznym. Naprawdę piękny brytyjski klasyczny samochód, który jest gotowy do wyruszenia w drogę!
Jaguar Na sprzedaż kabriolet E-Type Series 1 w kolorze opalizującego złotego piasku
Co to ustawia Jaguar E-Type Series 1 Cabriolet wyróżnia się spośród innych klasyków wyjątkową i rzadką kolorystyką. Jest wykończony w oryginalnym fabrycznym kolorze Opalescent Golden Sand, tym samym kolorze, w którym E-Type opuścił fabrykę w 1967 roku. Brązowe skórzane wnętrze jest świetnie widoczne, a wraz z miękkim dachem w kolorze beżowym zapewnia bardzo gustowne połączenie kolorów.
Chcesz kupić odrestaurowany Jaguar Kabriolet serii E 1 w stanie konkursowym?
Szukasz odrestaurowanego 1967 Jaguar Kabriolet E-Type serii 1? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.
Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.
- Ref. nr .: j5026
- Robić: Jaguar
- Model: E-Type
- Rok: 1965
ZADZWOŃ DO NAS | +31 416 751 393 | |||||
Ernst van Kempen |
|
|||||
Lars van Dongen |
|
|||||
Wincentego Praaga |
|
Kupujemy twoje Jaguar!
Czy masz Jaguar i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.
Kontakt