Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Honda S2000


Szukam Honda?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Honda!

Masz hondę i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Honda S2000 | Znana historia konserwacji | Europejski samochód | 2003

Highlights:

- Historia konserwacji znana
- Oryginalne broszury obecne i ukończone
- Dostarczono nowy w Niemczech
- 2.0-litrowy, 4-cylindrowy silnik VTEC

Sprzedam Hondę S2000 z historią serwisową
Oferujemy do sprzedaży piękną Hondę S2000 z 2003 roku. Jest to oryginalny europejski samochód, który został dostarczony jako nowy w Niemczech. Honda była zawsze bardzo dobrze utrzymana, dlatego historia konserwacji jest zapisana w oryginalnej książeczce serwisowej i różnych fakturach. Pozostałe oryginalne instrukcje i broszury również zostały starannie zachowane. Honda S2000 znana jest z mocnego, 2.0-litrowego, 4-cylindrowego silnika VTEC, który w połączeniu z 6-biegową manualną skrzynią biegów zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy. Silnik generuje moc 240 KM przy imponująco dużej prędkości obrotowej 8,300 obr./min. Honda ma gwarantowany przebieg wynoszący 123,113 XNUMX km.

Do sprzedania europejska Honda S2000
Jak widać na zdjęciach, ta Honda S2000 naprawdę robi wrażenie. Jest wykończony pięknym srebrno-szarym metalicznym lakierem, który całkowicie pasuje do sportowego wyglądu tej Hondy. Honda S2000 ma efektowny i ponadczasowy design z długą maską i krótkim tyłem. Posiada również elektrycznie sterowany miękki dach, dzięki czemu możesz cieszyć się świeżym powietrzem podczas jazdy. Wnętrze jest w dobrym stanie i wyposażone jest w czarną skórzaną tapicerkę oraz wysokiej jakości materiały.

Sprzedam Hondę S2000 w sklepie E&R Classics
Szukasz Hondy S2003 z 2000 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub bezpośrednio zadzwoń pod numer +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: h1206
  • Robić: Honda
  • Model: S2000
  • Rok: 2003