27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Ford Mustang Coupe Pro Touring

€69,950

✔ Kupuj bezpiecznie online ✔ Dostawa na cały świat pod Twoje drzwi ✔ TERAZ bezpłatne przechowywanie i zapłać później
  • Zobacz wszystkie zdjęcia
  • 360 na zewnątrz
  • Wnętrze 360
  • Prezentacja wideo

Ford Mustang Coupe Pro Touring | Przywrócona śruba i nakrętka | 1965

Highlights:

- Dostępne tysiące zdjęć renowacji + faktury
- Silnik 347 Ford Stroker z przebiegiem zaledwie 1600 km
- 330 KM
- Nowoczesna technologia
- Przywrócono nakrętkę i śrubę
- 19 lat jeden właściciel

Mam do sprzedania Forda Mustanga Coupe Pro Touring z 1965 roku
Oferujemy do sprzedaży tego pięknego Forda Mustanga Coupe z 1965 roku. Jest to tak zwany „Pro Touring” Mustang, który dzięki nowoczesnej technologii jeździ jak nowoczesny samochód. Mustang był odrestaurowany w latach 2004-2009 i od tego czasu przechodził ciągłe ulepszenia. Poprzedni właściciel udokumentował renowację w 2 pełnych folderach z listami części i fakturami. Dostępne są również tysiące zdjęć z renowacji i wszystkich przeprowadzonych ulepszeń. Napędza go potężny silnik Ford 330 Stroker o mocy 347 KM, który przejechał zaledwie 1600 km. Pełna lista opcji tego Pro Touring Mustanga jest prawie zbyt długa, aby ją wymieniać, ale wprowadzono następujące ulepszenia: wzmocniona skrzynia biegów '67 C4, nowy układ wydechowy ze stali nierdzewnej, nowoczesne zawieszenie, zębatkowa przekładnia kierownicza, hamulce tarczowe dookoła i wiele więcej.

Do sprzedania odrestaurowany Ford Mustang Coupe Pro Touring z 1965 roku
Jak widać na zdjęciach, nie jest to standardowy Ford Mustang Coupe. Oprócz tego, że samochód jest w doskonałym stanie technicznym, jest to również widok, który warto zobaczyć. Jest wyposażony w maskę Shelby GT350 i przedni zderzak Shelby R Racing, aby uzyskać sportowy wygląd. Antracytowa szara farba wygląda naprawdę pięknie na Mustangu i bardzo dobrze łączy się z felgami aluminiowymi Tenzo. Wnętrze jest czarne z czarnym niebem. Fotele zostały zamienione na zabezpieczone oparcia. Istnieje również niestandardowa konsola środkowa z podłokietnikiem i przełącznikami oświetlenia. Nie bez powodu więc ten Pro Touring Mustang od lat jest twarzą znanej marki odzieżowej. Szukasz wyjątkowego Mustanga o niespotykanych osiągach? To jest dla ciebie klasyk.

Chcesz kupić Forda Mustanga Coupe z 1965 roku?
Szukasz Forda Mustanga Coupe z 1965 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: f7170
  • Robić: Ford
  • Model: Mustang
  • Rok: 1965
ZADZWOŃ DO NAS   +31 416 751 393
Ernst van Kempen  
Lars van Dongen  
 
Wincentego Praaga  
 

* Wymagane pola

Szukam Ford?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Ford!

Czy masz Forda i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt