Niedziela 3 lipca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OPEN od 12:00 do 16:00 - lipiec i sierpień OPEN jak zwykle

Ford Mustang Coupé

Zobacz nasz aktualny bród stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam bród?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje bród!

Czy masz Forda i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Ford Mustang Coupé | Gruntownie odrestaurowany | Historia znana | 1972

Highlights:

- Ekstensywnie odrestaurowany
- Historia konserwacji znana
- Specjalna farba
- 302 CUI V8
- Różne ulepszenia techniczne

Sprzedam gruntownie odrestaurowany Ford Mustang Coupe
Oferujemy do sprzedaży tego pięknego Forda Mustanga Coupe z 1972 roku. Ten Mustang Coupe został dostarczony jako nowy w Londynie w Kanadzie i przez amerykańskiego żołnierza przewieziony do Niemiec, gdzie stacjonował. Mustang został ostatecznie sprzedany Holenderowi i spędził ostatnie 14 lat z prawdziwym entuzjastą.

Poprzedni właściciel zlecił gruntownemu odrestaurowaniu klasyka przez specjalistę od Mustanga. 302 CUI V8 z automatyczną skrzynią biegów jest wyposażony w różne ulepszenia, takie jak szybki wałek rozrządu, wlot 4V, gaźnik Edelbrock i wysokowydajna aluminiowa chłodnica. Nie zabrakło też zamontowanych kolektorów oraz podwójnego układu wydechowego, który daje świetne brzmienie V8. Mustang jest również wyposażony we wspomagane hamulce tarczowe z przodu i oryginalne wspomaganie kierownicy, które zapewnia wspaniałe wrażenia z jazdy. To, że ten oldtimer pochodzi od entuzjasty, wynika z pełnego folderu z fakturami za konserwację i części. Zachowały się nawet oryginalne książeczki.

Ford Mustang Coupe ze specjalną farbą na sprzedaż
Ford Mustang jest nie tylko wyposażony w różne ulepszenia techniczne, ale również fantastycznie wygląda. Jest pomalowany na kolor Screaming Yellow specjalną farbą z flagą w szachownicę. Bardzo efektowny wygląd, który całkowicie pasuje do sportowego wyglądu tego Forda Mustanga. Wnętrze jest bardzo zadbane i wyposażone w luksusowe fotele, które zapewniają duży komfort podczas zwiedzania. Krótko mówiąc, bardzo w pełni wyposażony Ford Mustang Coupe z 1972 roku, który jest całkowicie gotowy na nowego właściciela.

Chcesz kupić Forda Mustanga Coupe?
Szukasz Forda Mustanga Coupe z 1972 roku? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: F2625
  • Robić: bród
  • Model: Mustang
  • Rok: 1972
  • wewn. nr: B16611