Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Ford Mustang Coupé


Szukam Ford?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Ford!

Czy masz Forda i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Ford Mustang Coupé | Pakiet GTA | Przywrócony | 1966

Highlights:

- Odrestaurowany
- Model 1967
- Silnik 289 CUI V8 z 4-lufowym gaźnikiem
- Różne ulepszenia techniczne
- Wnętrze Deluxe z konsolą dachową

Do sprzedania Ford Mustang Coupe z pakietem GTA
Oferujemy do sprzedaży tego pięknego Forda Mustanga Coupe z Pakietem GTA. Jest to oryginalny Mustang z kodem A z roku modelowego 1967. Mustang został w przeszłości odrestaurowany i jest w bardzo dobrym stanie, zarówno technicznym, jak i optycznym. Napędza go silnik V289 o pojemności 8 CUI z 4-cylindrowym gaźnikiem, który generuje nie mniej niż 280 KM. Mustang z pakietem GTA jest również wyposażony w szereg ulepszeń technicznych, takich jak wysokociśnieniowa pompa oleju, podwójny łańcuch rozrządu, przystawki Hedman i przednie hamulce tarczowe ze wspomaganiem.

Do sprzedania czarny Ford Mustang Coupe z pakietem GTA
Jak widać na zdjęciach nie jest to standardowy Ford Mustang. Ten Ford Mustang charakteryzuje się osłoną chłodnicy GT z dodatkowymi reflektorami, podwójnym tłumikiem wydechu, korkiem wlewu paliwa GT, wlotami powietrza na masce i emblematami GTA. Jest wykończony w kolorze „Black Raven”, który pięknie komponuje się z chromowanymi felgami GT. Jest również wyposażony w luksusowe wnętrze, chromowane listwy progowe i bardzo rzadką konsolę dachową. Wyjątkowość tego Mustanga polega również na tym, że zamiast licznika kilometrów jest on wyposażony w fabryczny licznik kilometrów. Pierwszym właścicielem był Szwajcar mieszkający w USA i wybrał tę opcję jako bardzo rzadką opcję.

Chcesz kupić Forda Mustanga z pakietem GTA?
Szukasz Forda Mustanga z pakietem GTA? Prosimy o pozostawienie swoich danych poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub bezpośrednio pod numerem +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: f4210
  • Robić: Ford
  • Model: Mustang
  • Rok: 1966