27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Ford Mustang Cabriolet


Szukam Ford?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Ford!

Czy masz Forda i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Ford Mustang Kabriolet | Odrestaurowany | Stan bardzo dobry | 1966

Highlights:

- Odrestaurowany
- Silnik 289CUI V8
- Wspomaganie hamulców i kierownicy
- Hydrauliczny miękki blat
- Czerwone wnętrze
- Biały miękki top

Odrestaurowany Ford Mustang Cabriolet z 1966 r. Na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Ford Mustang Cabriolet z 1966 roku. Ten Mustang pochodzi z dużej prywatnej kolekcji entuzjasty, który zawsze dbał o klasykę. Zarówno optycznie jak i technicznie Mustang jest w bardzo dobrym stanie. Napędza go silnik 289CUI V8 z automatyczną skrzynią biegów. Mustang Cabriolet jest również wyposażony we wspomaganie hamulców i wspomaganie kierownicy, które zapewniają wspaniałe wrażenia z jazdy.

Do sprzedania czerwony Ford Mustang Cabriolet z czerwonym wnętrzem
Jak widać na zdjęciach, nie jest to zwykły Ford Mustang. Ten klasyk został w przeszłości odrestaurowany i pokryty piękną czerwoną farbą. Ten kolor świetnie wygląda na Mustangu i bardzo ładnie łączy się z chromem. Wnętrze z opcjonalną konsolą środkową jest również czerwone, co zapewnia wyjątkową kombinację kolorystyczną z lakierem. Ford jest wyposażony w biały hydrauliczny miękki dach, który bardzo ładnie kontrastuje z czerwonym lakierem. W skrócie: w pełni wyposażony Ford Mustang Cabriolet w pięknej kolorystyce, który jest całkowicie gotowy dla nowego właściciela.

Chcesz kupić Forda Mustanga Cabriolet z 1966 roku?
Szukasz Forda Mustanga Cabriolet z 1966 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o zakupach.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: f7747
  • Robić: Ford
  • Model: Mustang
  • Rok: 1966