Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Ford Mustang Coupé


Szukam Ford?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Ford!

Czy masz Forda i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Ford Mustang Coupé | Odrestaurowany | Znana historia | 1966

Highlights:

- Odrestaurowany
-Model z 1967 roku
- Historia konserwacji znana
- Przednie hamulce tarczowe + wspomaganie kierownicy
- Silnik 289 CUI V8
-Automatyczna skrzynia biegów

Odrestaurowany Ford Mustang Coupe na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży tego pięknego Forda Mustanga Coupe z 1966 roku. Mustang pochodzi od entuzjasty, który posiadał ten klasyk przez 10 lat. Zawsze był zadbany, a poprzedni właściciel starannie prowadził faktury za przeprowadzone przeglądy. Mustang został odrestaurowany w przeszłości i jest w bardzo dobrym stanie. Napędza go silnik 289 CUI V8 połączony z automatyczną skrzynią biegów. Mustang jest również wyposażony w przednie hamulce tarczowe i wspomaganie kierownicy, co zapewnia wspaniałe wrażenia z jazdy.

1966 Ford Mustang Coupe na sprzedaż
Ford Mustang już sam w sobie jest piękny, ale kolorystyka tego amerykańskiego klasyka sprawia, że ​​przyciąga wzrok. Ma piękną jasnoniebieską metaliczną farbę, która bardzo ładnie łączy się z chromowanymi i lekkimi metalowymi felgami. Wnętrze ma dwukolorową niebieską kolorystykę i tapicerkę ze sztucznej skóry. Mustang ma konsolę środkową, drewnianą kierownicę, piękną deskę rozdzielczą z chromowanymi licznikami i radio z epoki.

Chcesz kupić Forda Mustanga Coupe z 1966 roku
Szukasz Forda Mustanga Coupe z 1966 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o zakupach.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: f0359
  • Robić: Ford
  • Model: Mustang
  • Rok: 1966