27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Jeepa Forda GPW


Szukam Ford?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Ford!

Czy masz Forda i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Jeep Ford GPW | Zbudowany w czasie wojny | Znana historia | 1944

Highlights:

- Zbudowany w czasie wojny w 1944 roku
- Historia konserwacji znana
- Oryginalny Jeep z kierownicą po lewej stronie
- Napęd 4x4

Sprzedam Forda GPW Jeep z 1944r
Oferujemy do sprzedaży Forda GPW Jeep z 1944 roku. Ten Jeep był budowany równolegle z Jeepem Willys podczas II Wojny Światowej, a następnie używany przez armię w Europie. Jak wielu wie, kontrakt rządowy na produkcję Jeepów wygrał Willys, ale w zwiększeniu produkcji pomagał mu Ford. Efektem tego jest Ford GPW Jeep. Cechą szczególną Jeepa, który oferujemy na sprzedaż, jest fakt, że został zbudowany w 1944 roku, podczas II wojny światowej. Pochodzi od entuzjasty, który zawsze dobrze dbał o klasykę. W związku z tym istnieje wiele faktur za wykonane czynności konserwacyjne. Jest napędzany 2199-cylindrowym silnikiem o pojemności 4 cm3 połączonym z XNUMX-biegową manualną skrzynią biegów. Samochód jest również wyposażony w napęd na cztery koła.

Do sprzedania Ford GPW Jeep z kierownicą po lewej stronie
Jak widać na zdjęciach, na miękkim dachu Jeepa widnieje napis „Uwaga, ten pojazd ma kierownicę po lewej stronie”. To ostrzeżenie zostało specjalnie umieszczone na amerykańskich pojazdach wojskowych, aby ostrzec lokalny angielski ruch uliczny. To właśnie te drobne szczegóły całkowicie pasują do Jeepa. Ford Jeep ma zieloną farbę i nosi ślady zużycia dookoła. Jest również wyposażony w ciemnozielony miękki dach, dodatkowy kanister na paliwo, koło zapasowe i narzędzia wojskowe. Jeep ma 4 miejsca.

Chcesz kupić Forda GPW Jeep?
Szukasz Jeepa Forda GPW z 1944 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie musisz płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupno i przesyłka. W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszego sprzedawcę.

  • Ref. nr .: f0662
  • Robić: Ford
  • Model: Jeepa GPW
  • Rok: 1944