Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Ubezpiecz swój klasyczny samochód

Kupiłeś swój klasyczny samochód i teraz chcesz go ubezpieczyć. A może chcesz zmienić klasyczne ubezpieczenie samochodu? Wybór odpowiedniego klasycznego ubezpieczenia samochodu może być dość trudny, twój klasyczny samochód jest bardzo cenny i dlatego musi być dobrze ubezpieczony. Ważna jest nie tylko opłata, ale także stopień ochrony i warunki. Możesz wyposażyć swój klasyczny samochód w różne opcje ubezpieczenia, takie jak; ustawowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, ograniczone ubezpieczenie casco lub pełne ubezpieczenie. Warunki i opłaty za takie ubezpieczenia mogą się różnić w zależności od ubezpieczyciela, dlatego opłaca się porównać firmy ubezpieczeniowe. Jeśli szukasz firmy ubezpieczeniowej, która ubezpieczy Twoje niedawno zakupione MG, Jaguar, BMW, Mercedes Benz, Ferrari, Triumph lub inny klasyczny samochód, możesz skontaktować się ze specjalistami (specjalizującymi się w ubezpieczeniu klasycznych samochodów).

Oczywiście dotyczy to nie tylko klasycznych samochodów, ale także youngtimerów i samochodów sportowych. Ubezpieczenie Youngtimer i ubezpieczenie samochodów sportowych różnią się od klasycznego ubezpieczenia samochodu, dlatego zaleca się porównanie firm ubezpieczeniowych. Często ubezpieczyciel prosi o wycenę, dlatego dobrze jest ocenić swój klasyczny samochód, youngtimer lub samochód sportowy.