30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Citroën Lomax 224

Zobacz nasz aktualny Citroen stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam Citroen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Citroen!

Masz Citroena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, które możemy dodać do naszego asortymentu.

Kontakt

Citroen Lomax 224 | Odrestaurowany | dobry stan | 1981

Highlights:

- Odrestaurowany
- Dobry stan
- Silnik 602cc 2-cylinder
- Ręczna skrzynia biegów 4

Do sprzedania odrestaurowany Citroën Lomax 224
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Citroën Lomax 224 z 1981 roku. Jest to odrestaurowany Lomax, który jest zarówno optycznie, jak i technicznie w dobrym stanie. Napędza go 602-cylindrowy silnik o pojemności 2 cmXNUMX z manualną skrzynią biegów, który zapewnia wspaniałe wrażenia z jazdy.

Do sprzedania Citroën Lomax 224 w bardzo dobrym stanie
Citroën Lomax sam w sobie jest wyjątkowy, ale lakier tego klasyka sprawia, że ​​przyciąga wzrok. Zielona farba wygląda pięknie na Lomax i bardzo ładnie łączy się z malowanymi felgami i chromowanymi dodatkami. Wnętrze ma czarną tapicerkę, drewnianą deskę rozdzielczą i zdejmowaną sportową kierownicę. Szukasz wyjątkowego klasycznego samochodu, z którym masz gwarancję dobrej zabawy? To jest klasyk dla Ciebie!

Chcesz kupić Citroena Lomaxa z 1981 roku?
Szukasz odrestaurowanego Citroëna Lomaxa 1981 z 224 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: c8544
  • Robić: Citroen
  • Model: Lomax
  • Rok: 1981