30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Citroën AC4 F Kabriolet


Szukam Citroen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Citroen!

Masz Citroena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, które możemy dodać do naszego asortymentu.

Kontakt

Citroën AC4 F Kabriolet | Odrestaurowany | dobry stan | 1931

Highlights:

- Odrestaurowany
- Dostępna fotorelacja z renowacji
- Silnik 1628cc 4-cylinder
- Ręczna skrzynia biegów 3
- 4-osobowy przedwojenny kabriolet

Do sprzedania odrestaurowany Citroën AC4 F Cabriolet
Oferujemy do sprzedaży pięknego Citroëna AC4 F Cabriolet z 1931 roku. Ten Citroën pochodzi z prywatnej kolekcji znanego klienta ER Classics, który wymienił klasyka na inny. Citroën został w przeszłości odrestaurowany, a renowacja została udokumentowana w fotoreportażu. Zarówno optycznie jak i technicznie samochód jest w dobrym stanie. Jest napędzany 1628-cylindrowym silnikiem o pojemności 4 cm3 z XNUMX-biegową manualną skrzynią biegów.

Do sprzedania Citroën AC4 F w dwukolorowym lakierze
Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, gdy widzisz ten przedwojenny klasyk, jest imponująca osłona chłodnicy z ogromnymi reflektorami, a następnie piękne krzywizny błotników. Jest wykonany dwukolorową brązowo-czarną farbą z epoki, która idealnie pasuje do przedwojennego klasyka. Wnętrze jest wyposażone w czarną tapicerkę i oferuje miejsce dla 4 osób, dzięki czemu możesz cieszyć się zwiedzaniem z przyjaciółmi i rodziną. Jest również wyposażony w miękki dach w kolorze beżowym, dzięki czemu można nim jeździć również przy niepewnej pogodzie.

Chcesz kupić Citroen AC4 F Cabriolet?
Szukasz Citroëna AC1931 F Cabriolet z 4 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: c0629
  • Robić: Citroen
  • Model: AC4 F
  • Rok: 1931