Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Replika AC Cobra


Szukam AC?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje AC!

Masz AC i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które można dodać do naszego magazynu.

Kontakt

Replika AC Cobra | Stan dobry | 1990

Highlights:

- 2.0-litrowy, 4-cylindrowy silnik
- Ręczna skrzynia biegów 5
- Niebieska farba z białymi paskami wyścigowymi
- Pałąk

Do sprzedania replika AC Cobra w dobrym stanie
Oferujemy do sprzedaży piękną replikę AC Cobra z 1990 roku. Cobra to dzieło Carrolla Shelby'ego i fenomen wśród klasycznych samochodów sportowych. Jednak oryginalna Cobra jest bardzo rzadka i niedostępna dla większości ludzi. Replika AC Cobra to wspaniała alternatywa dla każdego, kto szuka kultowego wyglądu Cobry w połączeniu ze sportowymi właściwościami jezdnymi. Ten ładny samochód dla kierowcy, który oferujemy na sprzedaż, napędzany jest 2.0-litrowym, 4-cylindrowym silnikiem połączonym z 5-biegową manualną skrzynią biegów. Zarówno optycznie jak i technicznie auto jest w dobrym stanie.

Na sprzedaż ciemnoniebieska replika AC Cobra z paskami wyścigowymi
Samochód, który oferujemy na sprzedaż, jest taki, jak powinna wyglądać Cobra. Wykonany w pięknej ciemnoniebieskiej metalicznej farbie i wyposażony w białe wyścigowe paski. Stoi na zestawie felg aluminiowych z szerokimi oponami, które całkowicie pasują do sportowego wyglądu tej Cobry. Wnętrze wyposażone jest w czarne fotele kubełkowe ze sztucznej skóry i drewnianą sportową kierownicę.

Chcesz kupić Replikę AC Cobra?
Szukasz repliki AC Cobra z 1990 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub bezpośrednio zadzwoń pod numer +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: f0556
  • Robić: AC
  • Model: Kobra
  • Rok: 1990