28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Porsche 911S Targa


Szukam Porsche?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Porsche!

Czy masz Porsche i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Porsche 911S Targa | Gruntownie odrestaurowany | Silnik po przeglądzie | 1976

Highlights:

- Gruntownie odrestaurowany przez specjalistę Porsche
- Remontowany 2687-cylindrowy silnik 6 cmXNUMX
- Historia konserwacji znana
- Farba Grand Prix Weiss
- felgi Fuchs z czarnymi akcentami
- Ręczna skrzynia biegów 5

Sprzedam gruntownie odrestaurowane Porsche 911S Targa
Porsche 911S Targa pochodzi od stałego klienta E&R Classics, który wymienił ten piękny klasyczny samochód na inny klasyk. Porsche 911S Targa zostało gruntownie odrestaurowane w latach 2014/2016 przez specjalistę Porsche i jest w bardzo dobrym stanie zarówno pod względem optycznym, jak i technicznym. 2687-cylindrowy silnik o pojemności 6 cm2022 został poddany przeglądowi w XNUMX roku i jeździ jak nigdy dotąd. Dostępny jest fotoreportaż z renowacji i remontu silnika. Poprzedni właściciel zawsze bardzo dobrze utrzymywał Porsche, a historia konserwacji została starannie zachowana.

Porsche 911 w Grand Prix Weiss na sprzedaż
To, co od razu rzuca się w oczy, gdy zobaczysz to Porsche 911S Targa, to piękna, oryginalna kombinacja kolorów. To Porsche jest wykończone w Grand Prix Weiss, które bardzo ładnie łączy się z felgami Fuchs z czarnymi akcentami i idealnie pasuje do klasyka z lat 1970-tych. Ciemne wnętrze ma czarną skórzaną tapicerkę, która zapewnia przyjemną grę z białą farbą. Charakterystyczne dla tego Porsche jest oczywiście dach Targa. Kiedy świeci słońce, możesz jeździć z otwartym dachem i cieszyć się świeżym powietrzem. Klasyczny samochód sportowy z otwartym dachem w piękny letni wieczór, czego chcieć więcej?

Chcesz kupić starannie odrestaurowane Porsche 911S Targa?
Szukasz Porsche 1976S Targa 911? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: p0026-0
  • Robić: Porsche
  • Model: 911
  • Rok: 1976
  • wewn. nr: 10406