Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Mercedes-Benz 280 SLC

Zobacz nasz aktualny Mercedes Benz stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam Mercedes Benz?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Mercedes Benz!

Czy masz Mercedes Benz i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Mercedes-Benz 280 SLC | Przywrócone | Samochód europejski | 1977

Highlights:

- Odrestaurowany
- Bardzo dobry stan
- Europejski samochód
- Wnętrze Pullmana
- Pasujące liczby

Odrestaurowany Mercedes-Benz 280 SLC na sprzedaż
Ten Mercedes-Benz 280 SLC został kupiony w 1977 roku przez rodzinę Aalst z Niemiec i został dostarczony jako nowy przez dealera Mercedes-Benz w Kreis Borken. To zawsze szczęśliwa chwila, kiedy można odebrać nowy samochód, i z pewnością było to dla tej rodziny, gdy 280 SLC lśnił w salonie. Klasyk, który tutaj oferujemy do sprzedaży został odrestaurowany w przeszłości i jest zarówno optycznie jak i technicznie w bardzo dobrym stanie. Jest napędzany 2800-cylindrowym silnikiem o pojemności 6 cmXNUMX z automatyczną skrzynią biegów, który zapewnia wspaniałe wrażenia z jazdy.

Sprzedam Mercedes-Benz 280 SLC z wnętrzem Pullmana
To, że rodzina Aalst miała dobry gust w latach 1970., wynika ze specyfikacji tego pięknego Mercedesa 280 SLC. Jest wykończony w gustownym kolorze Astralsilber i wyposażony w oryginalne barokowe koła. To, co naprawdę czyni go wspaniałym, to opcjonalne ciemnoniebieskie wnętrze Pullmana. Wnętrze Pullmana jest w bardzo dobrym stanie i nadaje klasycznemu Mercedesowi wyrazistego charakteru. Krótko mówiąc, bardzo w pełni wyposażony Mercedes-Benz 280 SLC w wyjątkowej kolorystyce, który jest całkowicie gotowy dla swojego nowego właściciela.

Chcesz kupić Mercedes-Benz 280 SLC?
Szukasz Mercedesa 1977 SLC z 280 roku? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: m3136
  • Robić: Mercedes Benz
  • Model: 280SLC
  • Rok: 1977