Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Zoute Grand Prix 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Zoute Grand Prix 2027

Grand Prix Zoute w Knokke-Heist. To wydarzenie często kojarzone z wyrafinowanym lub luksusowym stylem życia, w którym najważniejszy jest relaks, klasa i sportowa rywalizacja. Na tym wydarzeniu przejeżdżają najpiękniejsze klasyczne samochody i nowoczesne samochody. Zoute Grand Prix jest zatem znane również jako międzynarodowe wydarzenie dla najpiękniejszych marek samochodowych.

Podczas Grand Prix Zoute organizowanych jest wiele różnych działań, takich jak rajd regularności, aukcja, „balada”, Ford GT Tour, De Durbuy oraz zawody i rajdy. Wszystkie te wydarzenia są organizowane dla około 250,000 200 odwiedzających, których co roku otrzymuje Grand Prix Zoute. Rajd Knokke to jedna z atrakcji dla prawdziwych entuzjastów klasycznych samochodów. Rajd składa się z 1920 zespołów, których wszystkie pojazdy zostały wyprodukowane w latach 1965-XNUMX.

Jakie klasyczne samochody można zobaczyć podczas Zoute Grand Prix 2027

Podczas Zoute Grand Prix zobaczysz wszystko, co przeminie, gdzie, jak wspomniano wcześniej, najważniejsze są relaks, klasa i sportowa rywalizacja. Pomyśl o takich markach jak Ferrari, Mclaren, Lamborghini, Bugatti, Mercedes, BMW, Ford, Volvo, Porsche, Aston Martin, Austin Healey, Jaguar, Bentleya i wielu innych.

Godziny otwarcia Zoute Grand Prix 2027

Grand Prix Zoute odbywa się co roku i obejmuje różne wydarzenia rozłożone na tydzień. Rajd Zoute by Stow w Knokke-Heist jest wysoce zalecany dla entuzjastów klasycznych samochodów. Ten rajd dla klasycznych samochodów trwa 3 dni, gdzie jeździsz po fantastycznym torze od rana do wieczora. Aby uzyskać więcej informacji o różnych wydarzeniach i ich harmonogramach, odwiedź stronę internetową Zoute Grand Prix.

Opłaty za wstęp Zoute Grand Prix 2027

Ceny wstępu różnią się w zależności od wydarzenia, ale wydasz od 30 do 80 euro za wstęp. Jednak ceny te różnią się w ciągu dnia i to samo dotyczy biletów parkingowych. Za bilet parkingowy tracisz od 25 do 50 euro dziennie.
W przypadku posiadania nowoczesnego lub klasycznego samochodu spełniającego wymagania rajdów, istnieje również możliwość wzięcia udziału w rajdach. Aby to zrobić, musisz zarejestrować się online na stronie internetowej Zoute Grand Prix na odpowiednie wydarzenie.