Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

zoute-grand-prix-2024

Październik 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Wydarzenie związane z wyrafinowanym stylem życia, w którym klasa, relaks i sport są najważniejsze: chodzi oczywiście o Grand Prix De Zoute w Knokke-Heist. Przygotowują się już do następnej edycji. Grand Prix Zoute powróci w październiku 2024 r. I będzie międzynarodowym wydarzeniem dla najpiękniejszych marek samochodów zarówno dla samochodów klasycznych, jak i nowych.

 

Grand Prix Zoute organizuje różne działania, takie jak rajd regularności, GT Tour, aukcja, „balada”, a także zawody. Każdego roku przyjeżdża tu około 250,000 200 odwiedzających z całej Europy. Rajd Knokke jest atrakcją dla każdego miłośnika klasycznych samochodów. Rajd składa się z 1920 zespołów, które przynoszą pojazdy, rok budowy musi wynosić od 1965 do 2 roku. Podczas imprezy organizowane są XNUMX rajdy z różnymi prędkościami. Organizacja Grand Prix Zoute w Knokke również ma duże plany na nadchodzące lata. Program jest dalej rozszerzany o spektakularne wydarzenia. W Durbuy odbywa się rajd kobiet, rajd świąteczny i zawody. Krótko mówiąc: podczas tego wspaniałego wydarzenia jest wiele do zrobienia.

 

Opłata za wstęp wynosi około 40 EUR za osobę dziennie. Bilet parkingowy kosztuje 10 € za pojazd. Są długie godziny otwarcia, które pozwalają rozejrzeć się i cieszyć wszystkimi atrakcjami, które można podziwiać podczas Zoute Grand Prix.