28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Zoute Grand Prix 2023

Październik 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Grand Prix Zoute w Knokke-Heist przygotowuje się do następnej edycji. Jest to wydarzenie związane z wyrafinowanym stylem życia, w którym klasa, relaks i sport są najważniejsze. Grand Prix Zoute powraca w październiku 2023 roku i będzie międzynarodowym wydarzeniem dla najpiękniejszych marek samochodów, zarówno klasycznych, jak i nowych.

 

Każdego roku wydarzenie w Knokke przyciąga około 250,000 200 odwiedzających z całej Europy. Grand Prix Zoute organizuje różne działania, takie jak rajd regularności, GT Tour, aukcja, „balada”, a także zawody. Najważniejszym wydarzeniem dla każdego miłośnika klasycznych samochodów jest z pewnością rajd Knokke. Rajd składa się z 1920 drużyn, które przynoszą pojazdy, rok budowy musi być między 1965 a 2 r. Podczas imprezy organizowane są XNUMX rajdy z różnymi prędkościami. Ponadto organizatorzy Grand Prix Zoute w Knokke mają duże plany na nadchodzące lata. Program jest dalej rozszerzany o spektakularne wydarzenia. W Durbuy odbywa się rajd bożonarodzeniowy, rajd kobiet i zawody. W skrócie: na tym wszechstronnym wydarzeniu jest wiele do zrobienia.

 

Za bilet wstępu zapłacisz około 40 € za osobę dziennie. Za bilet parkingowy płacisz 10 € za pojazd. Ze względu na długie godziny otwarcia możesz rozejrzeć się i cieszyć wszystkimi atrakcjami, które można podziwiać podczas Zoute Grand Prix.