Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Zoute Grand Prix 2022

Październik 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Grand Prix Zoute to wydarzenie organizowane w Knokke-Heist. Od wielu lat Het Zoute kojarzy się z wyrafinowanym stylem życia, w którym wiodą klasa, relaks i sport. W październiku 2022 Grand Prix Zoute będzie międzynarodowym wydarzeniem dla pięknych marek samochodów, zarówno starych, jak i nowych.

 

Każdego roku do Knokke przyjeżdża około 250,000 gości z całego kontynentu. Grand Prix Zoute obejmuje różne działania, takie jak rajd regularności, „balada”, GT Tour, aukcja i zawody. Najważniejszym wydarzeniem dla miłośników klasycznych samochodów jest oczywiście rajd Knokke. Rajd składa się z pojazdów, których rok musi być między 1920 i 1965. Istnieją typy rajdowe 2 o różnych prędkościach. Organizatorzy Grand Prix Zoute w Knokke mają wielkie plany na nadchodzące lata. Program został poszerzony o spektakularne działania. Odbędzie się rajd świąteczny, rajd kobiet i wyścig w Durbuy. Krótko mówiąc: więcej niż wystarczająco, aby zrobić to wspaniałe wydarzenie.

 

Opłata za wstęp wynosi 40 € za osobę dziennie. Bilet parkingowy kosztuje 10 € za pojazd. Ze względu na szerokie godziny otwarcia możesz cieszyć się wszystkimi atrakcjami, które można podziwiać podczas Zoute Grand Prix.