Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Zoute Grand Prix 2021

Październik 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Knokke-Heist przygotowuje się do kolejnej edycji Grand Prix Zoute. Od wielu lat Het Zoute kojarzy się z wyrafinowanym stylem życia, w którym wiodą klasa, relaks i sport. W październiku 2021 Grand Prix Zoute będzie międzynarodowym wydarzeniem dla najpiękniejszych marek samochodów, zarówno starych, jak i nowych.

 

Wydarzenie w Knokke co roku przyciąga około 250,000 odwiedzających z całego kontynentu. Grand Prix Zoute obejmuje różne działania, takie jak rajd regularności, GT Tour, aukcja, „balada”, a nawet zawody. Najważniejszym wydarzeniem dla miłośników klasycznych samochodów jest rajd Knokke. W rajdzie biorą udział zespoły 200, które przynoszą pojazdy, których rok musi być między 1920 i 1965. Rajdy 2 zostały zorganizowane z różnymi prędkościami. Ponadto organizatorzy Grand Prix Zoute w Knokke mają duże plany na nadchodzące lata. Program jest dalej rozszerzany o spektakularne wydarzenia. Odbędzie się rajd świąteczny, rajd kobiet i wyścig w Durbuy. Krótko mówiąc: na tym fantastycznym wydarzeniu jest wiele do zrobienia.

 

Opłata za wstęp wynosi 40 € za osobę za dzień. Za bilet parkingowy płacisz 10 € za pojazd. Szerokie godziny otwarcia dają możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji, które można podziwiać podczas Zoute Grand Prix.