Niedziela 3 marca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 10:00 do 14:00

Zoute Grand Prix 2020

8 Październik 2020 do 11 Październik 2020

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Knokke-Heist przygotowuje się do kolejnej edycji Grand Prix Zoute. Od wielu lat Het Zoute kojarzy się z wyrafinowanym stylem życia, w którym wiodą klasa, relaks i sport. Od października 8 do października 11, 2020, Zoute Grand Prix będzie międzynarodową imprezą dla najpiękniejszych marek samochodów, zarówno starych, jak i nowych.

 

Wydarzenie każdego roku przyciąga do Knokke około odwiedzających 250,000 z całego kontynentu. Grand Prix Zoute obejmuje różne działania, takie jak rajd regularności, „balada”, GT Tour, aukcja, a nawet zawody. Najważniejszym wydarzeniem dla miłośników klasycznych samochodów jest rajd Knokke. W rajdzie uczestniczą szczęśliwe zespoły 200, które przynoszą pojazdy, których rok musi być między 1920 i 1965. Istnieją typy rajdowe 2 o różnych prędkościach. Organizatorzy Grand Prix Zoute w Knokke mają wielkie plany na nadchodzące lata. Program jest wzbogacony o spektakularne wydarzenia. Odbędzie się rajd świąteczny, rajd kobiet i wyścig w Durbuy. Krótko mówiąc: więcej niż wystarczająco, aby zrobić to fantastyczne wydarzenie.

 

Opłata za wstęp wynosi 40 € za osobę za dzień. Za bilet parkingowy płacisz 10 € za pojazd. Szerokie godziny otwarcia dają możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji, które można podziwiać podczas Zoute Grand Prix.