Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu


1950 Porsche 356 Pre-A

Pomimo, że Porsche 356 było stosunkowo drogie jak na swoje czasy w USA, po debiucie szybko znalazło publiczność. Rosnący rodowód modelu 356 na torze wyścigowym umocniłby jego miejsce na europejskim rynku samochodów sportowych. Wprowadzony na rynek w 1949 roku Porsche 1950 Pre-A z 356 roku był jednym z pierwszych seryjnych samochodów Porsche, które trafiły na ulice. Wczesne modele 356 były wykonane ręcznie z aluminium, ale kiedy produkcja została przeniesiona do Niemiec, modele stały się stalowe.

Chcesz kupić Classic Porsche?

Biorąc pod uwagę zakup 1950 Porsche 356 Pre-A? Zacznij od przejrzenia dokumentacji samochodu. Sprawdź również numer silnika i podwozia, aby upewnić się, że pasują do tych w samochodzie. Ponieważ Porsche 356 Pre-A jest takim pożądanym samochodem, istnieje wiele replik, które ukrywają się jako oryginały. Ważne jest, aby sprawdzić autentyczność każdego modelu, który planujesz kupić.

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż