Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1959 Jaguar XK150 Drophead Coupe

Seria Jaguar XK była odpowiedzią Jaguara na rywali, takich jak Mercedes 300SL. Jaguar XK150 był 3rd i ostateczną wersją w serii XK, po raz pierwszy wydany w 1957. 1959 Jaguar XK150 DHC skonfrontował się z wymaganiami rynku amerykańskiego i odniósł wielki sukces. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem Dropbox Coupe 1959 Jaguar XK150, jesteś we właściwym miejscu! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ER Classics jest gotowy, aby pomóc Ci znaleźć Jaguara XK150, którego pragniesz.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Jest to ważne przy zakupie dowolnego modelu XK150 Drophead Coupe, Roadster lub Fixed Head Coupe, aby zawsze było kontrolowane przez drużynę 3rd. Będziesz chciał zweryfikować jego autentyczność. W ciągu roku modelu 1959 oczekiwano pewnych dodatkowych funkcji, takich jak ulepszona opcja mocy 210 i automatyczna skrzynia biegów. Miej oko na te w swoim wyszukiwaniu. Aby uzyskać więcej wskazówek, skontaktuj się dziś z ER Classics lub odwiedź salon wystawowy w Waalwijk Holland!

Jaguar Classic Cars na sprzedaż