Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Bouwjaren1955 Jaguar XK140 Roadster

Jaguar XK140 Roadster był pokoleniem 2nd legendarnego Jaguara XK120, i podobnie jak wiele innych samochodów generacji 2nd, wszystko było wokół ulepszonego samochodu. Opierając się na stylach przedwojennych modeli Bugatti, modele XK są prawdopodobnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych samochodów klasycznych. Samochody te nie tylko odniosły sukces w Anglii, ale także w Stanach Zjednoczonych. Dzisiaj modele XK120, XK40 i XK150 należą do najbardziej poszukiwanych przez klasyczne kolekcjonery samochodów. W całej historii Jaguara XK Roadster zawsze wydawał się być ulubionym. 1955 Jaguar XK140 Roadster nadal jest wymarzonym samochodem!

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Klasyczny 1955 Jaguar XK140 Roadster to świetna inwestycja. W rzeczywistości XK140 Roadster wydaje się nadal rosnąć w wartości. Ważne jest, aby znaleźć model Jaguar XK140 Roadster, który jest w najlepszej kondycji, na jaką możesz sobie pozwolić. Wykonaj również szczegółową inspekcję, być może za pośrednictwem strony 3rd, która również może uwierzytelnić samochód. To tylko kilka wskazówek dla 1955 Jaguar XK140 Roadster, które ER Classics może ci pomóc.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż