28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Autobus Volkswagen T1

Zobacz nasz aktualny Volkswagen stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam Volkswagen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Volkswagen!

Czy masz Volkswagena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Volkswagen T1 Van | Wygląd Samby | Przywrócone | Szyberdach | 1962

Highlights:

- Wygląd Samby T1
- Niedawno odrestaurowany
- Rzadki wczesny model z 1962
- Szyberdach

Odrestaurowany autobus Volkswagen T1 z Samba Look na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży ten piękny autobus Volkswagen T1 z 1962 roku. Jest to autobus Samba Look T1, który został niedawno odrestaurowany w Brazylii. W przeciwieństwie do większości autobusów T1 pochodzących z Brazylii, jest to rzadki wczesny model z 1962 roku o pięknym klasycznym wyglądzie. Samba Look Bus jest napędzany 1300-cylindrowym silnikiem o pojemności 4 cmXNUMX z manualną skrzynią biegów. Klasyczny Volkswagen jest zarówno optycznie, jak i technicznie w dobrym stanie i jest gotowy do drogi.

Sprzedam Samba Look Volkswagen T1 Bus z rozsuwanym dachem
Volkswagen T1 Bus Samba Look, który oferujemy tutaj na sprzedaż, to naprawdę widok do zobaczenia. Występuje w pięknej miętowej zielono-białej kolorystyce. Dwukolorowa kolorystyka, która w pełni pasuje do autobusu T1 z lat 1960. i bardzo ładnie łączy się z chromowanymi elementami. Wnętrze, które może pomieścić do 9 osób, jest bardzo zadbane i wykończone w kolorze białym z szarą tapicerką. To, co jest naprawdę miłe w tym autobusie Samba Look T1, to to, że jest wyposażony w rozsuwany dach na całej długości. Dzięki temu możesz cieszyć się świeżym powietrzu podczas zwiedzania.

Chcesz kupić autobus Volkswagen T1 z wyglądem Samba?
Szukasz autobusu VW T1 z wyglądem Samba? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet nagrają dla Ciebie osobisty film o zakupach.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: v0476
  • Robić: Volkswagen
  • Model: T1
  • Rok: 1962
  • wewn. nr: 10501