28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Volkswagen Beetle Herbie

Zobacz nasz aktualny Volkswagen stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam Volkswagen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Volkswagen!

Czy masz Volkswagena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Volkswagen Beetle Herbie | Przywrócone | Stan bardzo dobry | 1968

Highlights:

- Odrestaurowany
- Wygląd Herbie
- Felgi sportowe
- Sportowy wydech
- 1300 cylindry o pojemności 4 cmXNUMX

Volkswagen Beetle z wyglądem Herbie na sprzedaż
Słynny Volkswagen Beetle, Herbie! Słynny klasyk grał główną rolę w wielu filmach Disneya i charakteryzował się twardym, sportowym wyglądem. Volkswagen Garbus, który tutaj oferujemy do sprzedaży, został odrestaurowany w przeszłości i jest zarówno optycznie, jak i technicznie w bardzo dobrym stanie. Jest to Garbus, który został dostarczony jako nowy w Holandii w 1968 roku i zawsze był dobrze utrzymany. Jest napędzany 1300-cylindrowym silnikiem o pojemności 4 cmXNUMX, który zapewnia wspaniałe wrażenia z jazdy.

Sprzedam chrząszcza Herbie Volkswagena
To, co odróżnia tego VW Garbusa od reszty, to oczywiście jego wygląd Herbie. Beetle ma piękną białą farbę z dołączonymi naklejkami i numerem 53. Aby dopełnić sportowy wygląd, wybrano białe sportowe felgi i podwójny sportowy wydech, które również wydają piękny dźwięk. Wnętrze jest bardzo zadbane, ma nową tapicerkę siedzeń i nowy komplet dywaników. Szukasz wyjątkowego Garbusa o wyglądzie Herbie? W takim razie to klasyk dla Ciebie!

Chcesz kupić Volkswagena Garbusa w stylu Herbie?
Szukasz Volkswagena Garbusa z 1968 roku w stylu Herbie? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców

  • Ref. nr .: V7915
  • Robić: Volkswagen
  • Model: Chrząszcz
  • Rok: 1968
  • wewn. nr: 06206