Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Stacja Volvo P1800ES 1973

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Volvo P1800 ES Automatic 1973 w bardzo dobrym stanie

1973 Volvo P1800ES. Samochód stał się nową zieloną farbą w 2010 (46.650 Mile) i dlatego ten samochód jest w doskonałym stanie. Chromowane, brązowe skórzane wnętrze itp. Są również w bardzo pięknym stanie. Samochód wyposażony jest w silnik wtryskowy XTRUMX ltr i automatyczną skrzynię biegów. Silnik został zmodyfikowany w 2.0 (2006 miles) i skrzyni biegów w 39.369 (2008 miles). Faktury są dostępne. W listopadzie 43.550 samochód miał serwis serwisowy. Naprawdę piękny samochód dla tych, którzy kochają tę wersję, w którą zainwestowano dużo.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1408
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Volvo
  • Rok: 1973