Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Volvo 1970

Zobacz wszystkie zdjęcia Volvo 1970 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Volvo P1800E 1970 odrestaurowano w Holandii w bardzo dobrym stanie technicznym

1970 Volvo P1800E w fantastycznym stanie. Ten samochód został w pełni odrestaurowany w Holandii. Wewnątrz i na zewnątrz są bardzo piękne. Oryginalny silnik 1985 cm130 o mocy 4 KM został w pełni zmieniony. Kolor jest złamany biały z czerwonym skórzanym wnętrzem. Naprawdę cudowne zestawienie kolorów, dobrze znane z serii „Święty”. Samochód ma 1800 nowe opony Vredestein. Jeśli szukasz Volvo XNUMX E gotowego do jazdy iw bardzo dobrym stanie, ten samochód jest bardzo interesujący.

Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1369
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Volvo
  • Rok: 1970