Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Volvo P1800S Coupe 1965

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Volvo P1800S Coupe 1965, pierwszy właściciel, oryginalna farba 50%

Volvo P1800 S zostało zbudowane między 1961 a 1965 bij Volvo w Szwecji. To jest 1965 Volvo P1800 S, miał tylko właściciela 1. Samochód jest w bardzo oryginalnym stanie, z doskonałymi szwami. Jasnoniebieska farba to 50% oryginału i 50% nowej farby. Czarne wnętrze jest w dobrym stanie. Dno samochodu jest bardzo piękne i nigdy nie było spawane. Samochód nie jest uszkodzony. Silnik 1780 CC (B18), 100 HP działa znakomicie i sprawia, że ​​samochód jest świetny. Dostępne są nawet oryginalne dokumenty. Niezwykle rzadki oryginalny Volvo P1800 S, z którym prawie się nie spotykasz.

Samochód ma tytuł USA i cła importowe dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1516
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Volvo
  • Rok: 1965