Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Volkswagen Karmann Ghia 1965

Zobacz wszystkie zdjęcia Volkswagen Karmann Ghia 1965 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

SPRZEDANY / VERKAUFT / VENDU / VERKOCHT

Volkswagen Karmann Ghia coupe 1965 oryginalnie niemiecka dostawa.

Karmann Ghia to samochód sportowy 2, zbudowany przez Volkswagena pomiędzy 1955 i 1974, sprzedawany głównie poza Europą. Ta Oryginalna Karmann Ghia została oryginalnie dostarczona w Niemczech w oryginalnych kolorach. Samochód jest w bardzo pięknym i dobrze utrzymanym stanie. Samochód ma silnik 1.2 ltr 34 HP z ręczną skrzynią biegów 4. Napędy są świetne. Karmann ma dodatkowe chromowane uchwyty na zderzakach i oryginalne chromowane osłony kół. Ceny karmann ghias rosną ostatnio, a zwłaszcza dla starszych modeli z małymi zderzakami i tylnymi światłami, takimi jak ten. Tak bardzo piękny, świetny kierowca Karmann Ghia i dobra inwestycja.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1477
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Volkswagen
  • Rok: 1965