Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Volkswagen Karmann Ghia 1958

Zobacz wszystkie zdjęcia Volkswagen Karmann Ghia 1958 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

SPRZEDANY / VERKAUFT / VENDU / VERKOCHT

Volkswagen Karmann Ghia Lowlight 1958 w bardzo dobrym stanie

Lowlight to bardzo rzadki i wczesny wariant de VW Karmann Ghia, zbudowany między 1955 i 1959 i rozpoznawalny na małych dodatkowych tylnych lampach i małych wlotach powietrza z przodu. To cudowna latarka 1958 Karmann Ghia Lowlight, w bardzo dobrym stanie. Niebieska metaliczna farba jest bardzo piękna, a wnętrze samochodu jest w pełni odnowione przez beżowe / niebieskie siedzenia. Oryginalny silnik 1198 Type I, 30 HP jest w doskonałym stanie. Karmann Ghia w tak cudownym stanie jest trudny do znalezienia. Tak więc samochód zapewniający dużo radości z jazdy i dobrą inwestycję.

Samochód ma tytuł USA i cła importowe dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1510
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Volkswagen
  • Rok: 1958