27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Volkswagen Beetle Kabriolet


Szukam Volkswagen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Volkswagen!

Czy masz Volkswagena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Volkswagen Beetle Cabrio | Przywrócone | Znana historia konserwacji | 1976

Highlights:

- Odrestaurowany
- Historia konserwacji znana
- Ciemnoniebieski miękki top
- 1600 cylindry o pojemności 4 cmXNUMX

Odrestaurowany kabriolet Volkswagen Beetle na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży ten piękny kabriolet Volkswagen Beetle z 1976 roku. Garbus został odrestaurowany w przeszłości i od tego czasu jest utrzymywany z wielką miłością. Znajduje się tam pełna teczka z fakturami wykonanych prac konserwacyjnych oraz fotoreportaż z renowacji. Beetle Cabriolet jest napędzany 1600-cylindrowym silnikiem o pojemności 4 cmXNUMX, który wraz z charakterystycznym dźwiękiem Beetle zapewnia wspaniałe wrażenia z jazdy.

Sprzedam biały kabriolet Volkswagen Beetle
Beetle, którego tutaj oferujemy na sprzedaż, to naprawdę widok do zobaczenia. Posiada białą farbę, która bardzo ładnie komponuje się ze wszystkimi chromowanymi dodatkami i ładnie kontrastuje z ciemnoniebieskim miękkim blatem. Wnętrze jest zadbane i wyposażone w ciemną tapicerkę oraz deskę rozdzielczą z drewnianymi akcentami. Krótko mówiąc, bardzo w pełni wyposażony VW Beetle Cabriolet, który jest całkowicie gotowy na nowego właściciela.

Chcesz kupić Volkswagena Beetle Cabriolet?
Szukasz Volkswagena Beetle Cabriolet z 1976 roku? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: v0356
  • Robić: Volkswagen
  • Model: Chrząszcz
  • Rok: 1976