28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Volkswagen Beetle Kabriolet


Szukam Volkswagen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Volkswagen!

Czy masz Volkswagena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Volkswagen Beetle Cabrio | Gruntownie odrestaurowany | Historia znana | 1969

Highlights:

- Ekstensywnie odrestaurowany
- Historia konserwacji znana
- Przednie hamulce tarczowe
- Miękki top Mohair
- Bardzo dobry stan

Na sprzedaż gruntownie odrestaurowany VW Beetle Cabriolet
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Volkswagen Beetle Cabriolet z 1969 roku. Ten Beetle pochodzi od prawdziwego entuzjasty, który w przeszłości gruntownie odrestaurował klasykę. Zarówno optycznie, jak i technicznie Beetle Cabriolet jest w bardzo dobrym stanie. Ten klasyk jest również całkowicie aktualny technicznie, a wszystkie faktury za wykonane prace konserwacyjne są starannie zachowane. To VW Beetle 1500 z hamulcami tarczowymi, które zapewniają bardzo przyjemne wrażenia z jazdy.

Volkswagen Beetle Cabriolet z różnymi opcjami na sprzedaż
Ogólny obraz tego Volkswagena Beetle Cabriolet jest całkowicie poprawny. Posiada piękną czerwoną farbę, która bardzo ładnie komponuje się ze wszystkimi chromowanymi dodatkami. Wnętrze jest w bardzo zadbanym, oryginalnym stanie i jest wyposażone w piękny okrągły licznik na środku deski rozdzielczej oraz radio z poprawnym okresem. Co więcej, Beetle Cabriolet ma piękną, miękką moherową górę, dzięki czemu możesz cieszyć się wycieczką nawet w wątpliwą pogodę.

Chcesz kupić Volkswagena Beetle Cabriolet?
Szukasz Volkswagena Beetle Cabriolet z 1969 roku? Następnie zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: v2001
  • Robić: Volkswagen
  • Model: Chrząszcz
  • Rok: 1969
  • wewn. nr: 26808