Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Volkswagen Beetle Cabriolet 1974

Zobacz wszystkie zdjęcia Volkswagen Beetle Cabriolet 1974 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Volkswagen akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Volkswagen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Volkswagen!

Czy masz Volkswagena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Kabriolet Volkswagen Beetle 1974, czerwony, w bardzo dobrym stanie

To oryginalny Volkswagen Beetle 1974. Ostatnie typy VW Beetle, takie jak ten, są najlepszymi i najbardziej rozwiniętymi samochodami z serii Beetle. Ten samochód ma piękną czerwoną farbę i bardzo piękne czarne wnętrze. Samochód jest w bardzo dobrym stanie. Technics są w pełni sprawdzone w naszym warsztacie iw doskonałym stanie. Samochód ma oryginalny silnik 1584 CC (1.6 ltr) i ręczną skrzynię biegów. Samochód ma również chrom z drewnianym bagażnikiem i czarną osłoną. Tak więc bardzo piękny i fantastyczny samochód VW Beetle gotowy na wiele przyjemności z jazdy.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1557
  • Robić: Volkswagen
  • Model: Chrząszcz
  • Rok: 1974