Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Volkswagen Beetle Coupe 1969

Zobacz wszystkie zdjęcia Volkswagen Beetle Coupe 1969 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Volkswagen akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Volkswagen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Volkswagen!

Czy masz Volkswagena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

SPRZEDANY / VERKAUFT / VENDU / VERKOCHT

Volkswagen Beetle 1300 1969, nowa zielona farba, perfekcyjna technika

1969 VW Beetle 1300. W Holandii od 2000. Ostatnio odmalowany w kolorze zielonym. Samochód ma piękne beżowe wnętrze i starą tablicę rozdzielczą i kierownicę. Technics są w bardzo dobrym stanie i są w pełni sprawdzone w naszej pracowni. Samochód ma silnik 1.3L i ręczną skrzynię biegów. A więc cudowny i świetny samochód VW Beetle dla prawdziwych fanów.

Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1549
  • Robić: Volkswagen
  • Model: Chrząszcz
  • Rok: 1969