28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Volkswagen Beetle

Zobacz nasz aktualny Volkswagen stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam Volkswagen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Volkswagen!

Czy masz Volkswagena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Volkswagen Beetle | Oryginalny dach przesuwny | Pasujące numery | Przywrócone | 1968

Highlights:

- Odrestaurowany
- Oryginalny przesuwany dach
- Silnik Matching Numbers
- holenderski samochód
- 1300 cylindry o pojemności 4 cmXNUMX

Pasujące numery Volkswagen Beetle na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży tego pięknego Volkswagena Garbusa z oryginalnym rozsuwanym dachem. Garbus został dostarczony jako nowy w Holandii w 1968 roku i został odrestaurowany w przeszłości. Zarówno optycznie, jak i technicznie ten klasyk jest w dobrym stanie. Ten Volkswagen Beetle jest napędzany 1300-cylindrowym silnikiem Matching Numbers o pojemności 4 cmXNUMX, który zapewnia wspaniałe wrażenia z jazdy. To samochód prawdziwych entuzjastów, o którym zachowały się wszystkie oryginalne książeczki.

Sprzedam Volkswagen Beetle z oryginalnym rozsuwanym dachem
Tam, gdzie szyberdach w samochodzie jest obecnie bardzo powszechny, w latach 60. była to rzadka opcja, z którą nie spotkałeś się tak szybko. Oferowany przez nas Garbus jest wyposażony w oryginalny rozsuwany dach, abyś mógł cieszyć się przyrodą podczas zwiedzania. Wygląd tego Garbusa jest również świetny. Posiada jasnoszarą farbę, która pięknie komponuje się ze wszystkimi chromowanymi dodatkami i pięknie kontrastuje z czerwonym wnętrzem. Krótko mówiąc, bardzo w pełni wyposażony VW Beetle, który jest całkowicie gotowy do drogi.

Chcesz kupić Volkswagena Garbusa z rozsuwanym dachem?
Szukasz Volkswagena Garbusa z 1968 roku z oryginalnym rozsuwanym dachem? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: v3630
  • Robić: Volkswagen
  • Model: Chrząszcz
  • Rok: 1968
  • wewn. nr: 21811