28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

VW Beetle Kabriolet


Szukam Volkswagen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Volkswagen!

Czy masz Volkswagena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Kabriolet VW Beetle | Gruntownie odrestaurowany | Stan bardzo dobry | 1967

Highlights:

- Ekstensywnie odrestaurowany
- Bardzo dobry stan
- Farba dwukolorowa
- Ciemnoniebieski miękki top
- Białe ściany
- Niebieskie wnętrze

Na sprzedaż gruntownie odrestaurowany VW Beetle Cabriolet
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Volkswagen Beetle Cabriolet z 1967 roku. Ten Beetle pochodzi od prawdziwego entuzjasty, który w przeszłości gruntownie odrestaurował klasykę. Optycznie i technicznie Beetle Cabriolet jest w bardzo dobrym stanie. Czy już widzisz siebie podróżującego tym pięknym klasycznym samochodem?

Sprzedam dwukolorowy Volkswagen Beetle Cabriolet
To, co odróżnia tego VW Beetle Cabriolet od reszty, to piękny dwukolorowy lakier. Czarny i niebieski to połączenie kolorów, z którym nie często się spotykasz i które wygląda naprawdę pięknie w tym Beetle Cabriolet. Chrom tego Garbusa jest w bardzo dobrym stanie i bardzo ładnie łączy się z lakierem. Dwukolorowa kolorystyka została również zaimplementowana w pięknym wnętrzu i stanowi piękną całość. Krótko mówiąc, piękny Volkswagen Beetle Cabriolet w wyjątkowej kolorystyce, który jest całkowicie gotowy na wiele pięknych wycieczek.

Chcesz kupić gruntownie odrestaurowany Volkswagen Beetle Cabriolet?
Szukasz Volkswagena Beetle Cabriolet z 1967 roku? Następnie zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: v7924
  • Robić: Volkswagen
  • Model: Chrząszcz
  • Rok: 1967
  • wewn. nr: Nie